Na Opolszczyźnie:
Menu
Nabór do OSP
Strona główna
Aktualności
Archiwum zdarzeń
Zamówienia publiczne
Wyniki przetargów
1% dla OSP
Statut OSP
Pojazdy ratowniczo-gaśnicze
Sprzęt ratowniczo-gaśniczy
Wyposażenie osobiste
Informacje z regionu
Zarząd OSP i Klubu HDK
Galeria
Siły z Gminy
Statystyki
Kalendarium
Klub HDK
Multimedia
Media o nas
OTWP
MDP
Linki
Ciekawostki
Oznaczenia pojazdów SP
KSRG
10 Przykazań
Modlitwa
Humor
Extra
Wynajem sali
Wynajem autodrabiny
Księga gości
Kontakt
Statystyka zdarzeń 2018
Pożary (41)


Wypadki (17)


Miejscowe zagrożenia (50)


Alarmy Fałszywe (3)


Wszystkie(111)


Kalendarz 2018
Licznik odwiedzin
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej




Materiały szkoleniowe
Regulamin OTWP
Informacja do Dyrektorów Szkół
Informacja dla uczniów


Dnia 18 marca 2013 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Pierwsze trzy osoby z każdej grupy wiekowej będą reprezentowały naszą gminę w etapie powiatowym który odbędzie się w KP PSP w Kluczborku
Zajęte miejsca:
II grupa wiekowa (szkoła gimnazjalna)
1. Pluta Agnieszka
2. Mateusz Madziała
3. Joachim Dawid
4. Soboń Paweł
5. Sadowski Bartłomiej
III grupa wiekowa (szkoła ponadgimnazjalna)
1. Sosnowski Janusz
2. Ziubroniewicz Radosław
2. Marta Sarnowska
4. Smolarek Krzysztof
5. Jóźwiak Łukasz
6. Glapa Patryk

Dnia 16 marca 2011 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Zajęte miejsca:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)
1. Mateusz Jagieła
2. Katarzyna Kostrzewa
II grupa wiekowa (szkoła gimnazjalna)
1. Paweł Soboń
2. Sebastian Sadowski
3. Mateusz Madziała
III grupa wiekowa (szkoła ponadgimnazjalna)
1. Arkadiusz Jankowski
2. Przemysław Musiałek
3. Marta Sarnowska

Dnia 4 marca 2010 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Zajęte miejsca:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Magdalena Włodarczyk
II grupa wiekowa (szkoła gimnazjalna)
1. Przemysław Musiałek
2. Przemysław Jagieła
3. Marcin Giza
III grupa wiekowa (szkoła ponadgimnazjalna)
1. Arkadiusz Jankowski
2. Kamil Musiałek
3. Podgórski Mateusz
Pogoda Byczyna z serwisu

D4U - szablony www
statystyka