IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Klubów Honorowych Dawców Krwi – OSP Byczyna
2024

IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Klubów Honorowych Dawców Krwi

W sobotę 18 maja członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie brali udział w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Klubów Honorowych Dawców Krwi, które odbyły się na strzelnicy w Wójcinie.

Do zawodów przystąpiło 9 drużyn w 4-osobowym składzie. Naszą jednostkę reprezentowali: Adam Walczak, Łukasz Robakowski, Kamil Kordecki i Szymon Chałupczyński, którzy strzelali pod czujnym okiem Kazimierza Grygiera prezesa Klubu HDK PCK przy OSP Byczyna.

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach, drużynowo z broni sportowej KBKS oraz indywidualnie z karabinu automatycznego AR15.

Nasza drużyna w konkurencji drużynowej uplasowała się na 4 miejscu.

Related posts

Leave a Comment